UWAGA !!!

Szanowni Klienci, ze względnu na prace modernizacyjne na platformie sklepu internetowego, zamówienia przyjmujemy jedynie telefonicznie oraz mailowo. Zapraszamy również na zakupy do naszego sklepu stacjonarnego. Za uniedogodnienia przepraszamy. Wracamy wkrótce z nowymi rozwiązaniami technologicznymi i nową rozbudowaną ofertą produktową.

 

O firmie

Firma P.H.U. BH Perfect Marzena Kaczmarek została założona w 2011 jako firma sprzątająca zajmująca się robieniem porządków w mieszkaniach, domach, biurach oraz budynkach zarządzanych przez spółdzielnie mieszkaniowe. Główny nacisk został położony na usługi generalnego sprzątania po remontach, prania dywanów oraz wykładzin, mycia okien w tym również wysokich witryn sklepowych.

Wykonując swoje zadania w zakresie sprzątania, firma bazuje na profesjonalnej chemii do czyszczenia powierzchni i to właśnie te produkty spowodowały rozszerzenie prowadzonej działalności o ich sprzedaż, a następnie rozszerzenie asortymentu o całą gamę produktów BHP. Dziś BHPerfect prowadzi własny sklep detaliczny, w którym oferuje klientom z Łęczycy i okolic profesjonalną chemię, odzież roboczą, buty do pracy w różnych branżach, odzież ochronną, odzież przeciwdeszczową, artykuły przeciwpożarowe oraz narzędzia.

W związku z dużym popytem na oferowaną odzież roboczą i zgłaszanymi przez właścicieli firm potrzebami w zakresie dopasowani odzieży do sylwetki pracowników, a także naprawami odzieży narażonej na ciężkie warunki wykonywanej pracy właścicielka BHPerfect zatrudniła doświadczone szwaczki gotowe do wykonywania usług krawieckich. Dziś to nie tylko praca z odzieżą roboczą, ale także wszelkie poprawki krawieckie, naprawa ubrań, szycie firan i zasłon, szycie pokrowców krzesła oraz poszewek na poduszki. W razie konieczności można zamówić usługę ekspresową, która jest realizowana w ciągu 24 h.

Firma BHPerfekt wciąż się rozwija i widzi na rynku łęczyckim wiele ciekawych nisz, które stara się zapełnić. Do takich nisz można zaliczyć dorabianie kluczy do wszelkiego rodzaju zamków w tym kluczyków samochodowych. Tego typu usługi wymagają nie tylko odpowiedniego sprzętu, lecz również wiedzy w zakresie dodatkowych zabezpieczeń, które producenci zamków wprowadzają do swoich produktów. Do takich zabezpieczeń możemy zaliczyć imobilajzery w samochodach. Każdy kluczyk do auta posiada specjalny chip, dzięki któremu jego właściciel jest w stanie uruchomić samochód. Pracownicy BHperfect posiadają już wiedzę na temat dorabiania zarówno samych kluczyków samochodowych, jak i programowania ww.chipów.

Działając na rynku od 10 lat, firma BHPerfect zbudowała liczną bazę stałych klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych z polski zyskała na rynku lokalnym renomę niezawodnego partnera, który jest w stanie terminowo zrealizować każde zamówienie w konkurencyjnej cenie.
 

Odwiedź nasz sklep stacjonarny

zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem w sklepie stacjonarnym, gwarantujemy pomocną obsługę i konkurencyjne ceny!

90% zamówień realizujemy w 48h
Korzystne promocje
Darmowa dostawa od 250 zł
Newsletter z okazjami

Korzystne promocje, 90% zamówień realizujemy w 48h, darmowa dostawa od 150 zł, newsletter z okazjami